Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O mně

Jak už víte, jmenuji se Iveta a jsem ročník 1987. Narodila jsem se v Hodoníně, kde jsem chodila na gymnázium a po střední zavítala do Brna na VUT Fakultu Podnikatelskou. Magisterské studium jsem dělala už dálkově, zatímco jsem začala pracovat jako účetní.

V 19 letech jsem si našla svého budoucího manžela. Vdávala jsem se ve 25 letech a obě děti jsem stihla do třícítky, jak jsem si to kdysi naplánovala 🙂 Jsou to dost aktivní kluci, takže mateřská dovolená opravdu žádná dovolená nebyla a dávají nám stále zabrat. Ale od malička spali celou noc, takže na nedostatek spánku si stěžovat nemůžeme. Bydlíme v rodinném domku na vesnici poblíž Brna.

Kromě programování mě na mateřské bavilo šátkování, takže jsem oba kluky nosila v šátku či nosítku. Určitě doporučuji, hodně to usnadní život, zvlášť pokud je dítě neodložitelné a stále se sápe po mamince 😀

Odmalička jsem velký milovník Harryho Pottera, zůstalo mi to celoživotní vášní. Prostě maniak, knížky číst dokola, filmy stále sledovat, výlety do Londýna na místa natáčení a do Warner Bross ateliérů, no blázen 🙂 A obecně jsem od základky velký knihomol.

Co mě taky celoživotně provází je hudba, zpěv. Zpívám ráda, trochu hraju na kytaru, na gymplu jsem chodila do sboru, když mám špatnou náladu, je na to jediný lék a to pustit si písničky a zpívat.

A samozřejmě velikou zálibou je jídlo. Totální závislost na čokoládě! Pravidelná denní dávka musí být! Jinak mám ráda sushi, řízky, palačinky, guláš, no všechno 🙂